ПРИЕМНИ ДЕНОВИ ЗА РОДИТЕЛИ – ПРЕДМЕТНА НАСТАВА

2022 / 2023 година

 

Реден број Име и презиме на наставникот Приемен ден Термин ( од-до )
1 Магдалена Јанковска среда 10:30 – 11:00
2 Олга Добревска вторник 10:30 – 11:00
3 Славјанка Николова понеделник 10:30 – 11:00
4 Татјана Арсова четврток 11:15 – 11:55
5 Благица Блажеска среда 9:45 – 10:25
6 Бојана Митевска Вторник 12:00 – 12:30
7 Анита Костадиновска четврток 12:00 – 12:30
8 Моника Трајкоска понеделник 13:30 – 14:15
9 Софија Петроска четврток 11:15 – 11:50
10 Даниела Моневска четврток 11:15 – 11:50
11 Олгица Ристовска четврток 10:30 – 11:00
12 Даниела Димишковска вторник 11:10 – 11:50
13 Билјана Ристоска вторник 11:30 -12:00
14 Лилјана Трајкова понеделник 11:15 – 11:55
15 Александар Каровски петок 08:40 – 09:25
16 Тоше Трајковски среда 10:30 – 11:10
17 Марина Грамова четврток 10:30 – 11:10
18 Владанка Михајловска четврток 10:00 – 10:30
19 Благица Јованова понеделник 10:30 – 11:00
20 Емилија Божиновска петок 10:30 – 11:00
21 Виолета Радулова понеделник 08:50 – 09:20
22 Дарко Димитријевиќ петок 08:40 – 9:20
23 Марјан Трајковски среда 12:00 – 12:40
24 Даниела Денковска среда 12:45 – 13:25
25 Лилјана Стефановска вторник 10:30 – 11:00
26 Анета С. Николовска вторник 10:00 – 10:30
27 Донка Николовска понеделник 11:15 – 12:00
28 Валентина Николовска вторник 10:30 – 11:10
29 Даниела Ристеска вторник 10:30 – 11:15

 

ПРИЕМНИ ДЕНОВИ ЗА РОДИТЕЛИ – ОДДЕЛЕНСКА НАСТАВА

2022 / 2023 година

 

Ред. број Име и презиме на наставникот Приемен ден Термин ( од-до )
1 Гордана Мацкова четврток 07:30-08:00/ среда (втора смена)-12:15-12:45
2 Елица Милошевска петок 07:00-08:00/ 16:00-17:00
3 Славица Трипуноска понеделник 07:30-08:00/ 12:15-12:45
4 Љубинка С. Петрушева понеделник 07:00-08:00/ 16:00-17:00
5 Јулијана Печевска четврток 07:30-08:00/ 12:15-12:45
6 Радица Стоилковска вторник 07:00-08:00/ 16:00-17:00
7 Благица Илијевска вторник 07:30-08:00/12:15-12:45
8 Апостолова Сузана вторник 07:00-08:00/ 16:00-17:00
9 Слободанка Басотова четврток 07:30-08:00/12:15-12:45
10 Марија Лефковска четврток 07:30-08:00/12:15-12:45
11 Елена Панева понеделник 07:00-08:00/ 16:00-17:00
12 Маја Питроповска понеделник 07:30-08:00/12:15-12:45
13 Марина Јаковиќ четврток 07:30-08:00/12:15-12:45
14 Розета Фиљкова вторник 07:30-08:00/12:15-12:45
15 Руменка Дејанова среда 07:00-08:00/ 16:00-17:00
16 Анетка Трајкова вторник 07:00-08:00/ 16:00-17:00
17 Ана Ристовска среда 07:30-08:00/12:15-12:45
18 Ангелина Трајковска понеделник 07:00-08:00/ 16:00-17:00
19 Елизабета Каранфилова вторник 07:00-08:00/ 16:00-17:00
20 Елена Боневска понеделник 07:00-08:00/ 16:00-17:00
21 Тања Гигова четврток 07:00-08:00/ 16:00-17:00
22 Ивана С.Спасиќ четврток 07:00-08:00/ 16:00-17:00
23 Марлена Најдовска среда 07:00-08:00/ 16:00-17:00
24 Лила Стојковска петок 07:00-08:00/ 16:00-17:00
25 Андријана Стефановска среда 07:00-08:00/ 16:00-17:00
26 Анета Младеновска четврток 07:00-08:00/ 16:00-17:00
27 Славица Стојаноска четврток 07:00-08:00/ 16:00-17:00
28 Тања Горгиева петок 07:00-08:00/ 16:00-17:00
29 Ирена Тричковска петок 07:00-08:00/ 16:00-17:00
30 Анита Костадиновска четврток 11:00 – 11:30
31 Марјан Трајковски среда 12:00 – 12:40
  32 Бобан Величковски среда 13:20 – 14:00
  33 Јордан Петрушевски среда 07:00-08:00/ 16:00-17:00

                                                                                                                                                     

                                                                                                                                               Директор

                                                                                                                                         ________________________

                                                                                                                                        Елизабета Јовановска